Klientský portál

Kvalitativní standardy

Kvalitativní standardy

Nízkoenergetická stavba

Budova bude vyzděna z vápenopískových cihel, které se používají pro stavby pasivních a nízkoenergetických domů. Tyto cihly jsou mimo jiné vyhledávané pro své akusticko-izolační vlastnosti. Použitá plastová okna s trojskly mají oproti tradičním dvojsklům o 45 % lepší izolační vlastnosti.

Interiérové standardy

Nové byty budou vybaveny vysokým kvalitativním standardem zajišťujícím funkční i estetické požadavky moderního bydlení.

V obytných místnostech naleznete plovoucí podlahy Egger Prime 32 v dekoru dub. Vhodně zvolený odstín podlah lze dobře kombinovat s různými typy nábytku a materiálové provedení zaručuje vysokou výdrž i praktické využití. Vybrat si budete moci z několik dekorů podlah právě ten, který se k vašemu vysněnému interiéru hodí nejvíce.

V koupelnách a toaletách bude na podlahách použita čtvercová dlažba La Futura Burlington Stone v odstínu béžové, kterou budou doplňovat keramické obklady ve stejném odstínu.

Jako sanitární zařizovací předměty byly zvoleny výrobky designové řady Laufen Pro s pákovými bateriemi z řady Hansgrohe Vernis Blend. Nadčasové tvary této koupelnové série na první pohled osloví svou jednoduchostí. Propracovaný design vychází z moderních trendů a splňuje veškeré funkční požadavky.

Interiérové dveře a obložkové zárubně budou v bílém hladkém provedení. Vstupní bytové budou v protipožárním provedení a s bezpečnostním kováním.