Klientský portál

Postup při koupi

Jak budete postupovat při koupi bytu

Dobře víme, že koupě nového bytu je zásadní investicí. Pro větší přehlednost jsme vám připravili stručný manuál 4 základních kroků.

Krok 1

Výběr bytu

Nejprve dobře zvažte, co má budoucí byt splňovat a k čemu přesně sloužit.

Orientace bytu, jednotlivé místnosti, dostatek úložných prostor, parkování u objektu… Náš osobní prodejce vám zdarma a nezávazně pomůže vybrat z kompletní nabídky bytů – ať už hledáte byt na investici či k bydlení.

Krok 2

Smlouva o smlouvě budoucí kupní

S touto smlouvou v ruce už můžete vyřizovat veškeré financování celé koupě

Pokud jste již zvážili všechna pro a proti a víte, že tento byt je přesně to, co hledáte, s podpisem smlouvy raději neotálejte. Teprve podepsaná smlouva je zárukou, že byt je stažen z nabídky. Smlouva o smlouvě budoucí obsahuje: prodejní dokumentaci k bytu, určení příslušenství (parkovací místo, sklep), kupní cenu, platební kalendář, termíny dokončení a podmínky převzetí bytu. Po podpisu klient hradí pouze 20 % z celkové ceny bytu (do 10 dní od podpisu). Jedná se o jedinou platbu v průběhu výstavby, zbytek ceny zaplatíte jednoduše až po kolaudaci celého objektu – bez jakýchkoliv průběžných splátek. Navíc s vámi počítáme během stavby a přizpůsobujeme byt už přímo vašim představám.

Krok 3

Kupní smlouva

Po dokončení projektu a následné kolaudaci vás pozveme k prohlídce bytu.

Po prohlídce bytu doplatíte 80 % z ceny bytu a podepíšeme spolu kupní smlouvu. Na základě kupní smlouvy se stáváte majitelem bytu i zvoleného příslušenství.

Krok 4

Převzetí bytu

Nyní nastává moment, na který jste čekali: můžete se konečně nastěhovat.

Samotná předávka bytu proběhne po uhrazení kupní ceny a podpisu kupní smlouvy. Předáme vám klíče a jste vlastním pánem ve svém novém bytě.