Klientský portál

Projekt Ponavia rezidence

Ponavia rezidence III

Po velmi úspěšných dvou etapách nabídne Ponavia rezidence III dalších 72 nových bytů. V blízkosti centra Brna na ulici Střední pokračuje výstavba nového bydlení s podzemním parkováním a zelení ve vnitrobloku. V tomto bytovém domě naleznete jednopokojové až čtyřpokojové dispozice.

Novostavba s osmi nadzemními podlažími bude plynule navazovat na budovu bytového domu Ponavia rezidence II. Vzhled domu bude stejný jako u předchozí etapy, aby novostavba nenarušila charakter současné výstavby. Bytový dům bude mít samostatný vchod z ulice Střední s prostornou vstupní halou. V přízemí bude kolárna. Většina bytů má balkon nebo terasu.

Dispozice jednotlivých bytů byly navrženy s ohledem na praktické každodenní využití. Všechny vícepokojové byty mají samostatné WC a komoru.

V rámci našich projektů se vždy snažíme zlepšovat standardy bydlení. Při stavbě používáme moderní vápenopískové cihly, které mají výborné tepelné a akustické vlastnosti. Také použitá plastová okna s trojskly poskytují maximální komfort.

Lokalita projektu má výbornou občanskou vybavenost a dostupnost do centra. Během pár minut chůze se dostanete k řadě sportovních zařízení – plavecký bazén, hokejové haly, fitness, tenisové kurty a další. Ulicí Střední dojdete přímo do parku Lužánky a na zpáteční cestě se můžete zastavit v jedné z mnoha restaurací a kaváren na Štefánikově ulici. Z nedaleké tramvajové zastávky Šumavská je to na Moravské náměstí jen 5 minut jízdy.

Novostavba byla citlivě zasazena do okolní zástavby. Architektonický návrh z dílny kanceláře a69 architekti vytváří střízlivý a funkční bytový dům s důrazem na přínos a komfort budoucích obyvatel.

Kolaudace bytového domu je plánována na březen 2023.